Telefon: (312) 440 02 07

E-posta: tuhis@tuhis.org.tr

T.C. ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI, KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, TÜHİS, TÜRKİYE YOL-İŞ SENDİKASI İSTİŞARE TOPLANTISI

 

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü, Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ve Türkiye YOL-İŞ Sendikası arasındaki istişare toplantısı 17-20 Şubat 2022 tarihlerinde Ankara/Kızılcahamam’da  gerçekleştirildi.

Kızılcahamam’da yapılan istişare toplantısına; T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU, Bakan Yardımcısı Sayın Enver İSKURT, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Sayın Ergün ATALAY, KGM Genel Müdürü Sayın Abdulkadir URALOĞLU, Sendikamız Genel Sekreteri Sayın Adnan ÇİÇEK, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Personel Genel Müdür Vekili Sayın N. Leyla AKINCI, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdür Vekili Nurgül URALOĞLU ve  Türkiye YOL-İŞ Sendikası Genel Başkanı Sayın Ramazan AĞAR  katıldılar.

Toplantıya ayrıca, Kızılcahamam Kaymakamı Sayın Can AKSOY, Kızılcahamam Belediye Başkanı Sayın Süleyman ACAR, KGM Genel Müdür Yardımcıları, KGM Bölge Müdürleri ve Türkiye YOL-İŞ Sendikası Genel Merkez Yöneticileri ve Şube Başkanları ile Sendikamız Genel Sekreter Yardımcıları ile Uzmanlarımız  katıldılar.