Telefon: (312) 440 02 07

E-posta: tuhis@tuhis.org.tr

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI “BİREYSEL İŞ HUKUKU, TOPLU İŞ İLİŞKİLERİ VE SOSYAL GÜVENLİK SEMİNERİ”

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Kooperatif, Ticaret, Eğitim ve Büro İşçileri Sendikası tarafından 30 Ekim 2022-04 Kasım 2022 tarihlerinde düzenlenen “Bireysel İş Hukuku, Toplu İş İlişkileri ve Sosyal Güvenlik Semineri” Sendikamızın da katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Antalya/Kemer’de gerçekleştirilen seminere T.C. Milli Eğitim Bakanlığı İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanı Özkan Avcı, TÜHİS Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Şerefettin Güler ve KOOP-İŞ Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar katıldı. Toplantıda ayrıca T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Şube Müdürü Muammer Soylu, Şefler, Mutemetler ve KOOP-İŞ Sendikası Genel Merkez ve Şube Yöneticileri ile Sendikamız Kıdemli Baş Uzmanı Fatma Taşkın, Uzman Osman Adıgüzel, Uzman Yardımcısı T. Eymen Özben yer aldı.

Eğitim süresince devam eden toplantılarda, Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muhittin Astarlı, TOBB Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Cem Kılıç, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Şube Müdürü Muammer Soylu, Mutemet Murat Dakmaz, Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi İl Koordinatörü İkbal Özlem Özkan ve Sendikamız Kıdemli Baş Uzmanı Fatma Taşkın sunumlarını yaparak soruları cevaplandırdı. Seminer 4 Kasım 2022 tarihinde yapılan kapanış toplantısı ve teşekkür konuşmaları ile sona erdi.